KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8941002

nr 894 1002

Blandteknik

2 st. oidentifierad konstnär, kompositioner, signerade, motivet: 48x15

Utrop:

400 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 maj 2014
kl 18:02:34

  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal